خریدمطمئن وآسان

پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی کشور

 
لینک های کاربردی
دانشگاه پيام نور همدان
دانشگاه پيام نور اصفهان
دانشگاه پیام نور بوشهر
دانشگاه پيام نور روانسر
دانشگاه پيام نور اسکو
دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی
دانشگاه پیام نور اردکان
دانشگاه پیام نور خراسان رضوی
دانشگاه پيام نور شیراز
دانشگاه پيام نور قزوين
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز
دانشگاه پيام نور سيستان و بلوچستان
پایگاه مجلات تخصصی نور
دانشگاه پيام نور کنگاور
دانشگاه پيام نور هرمزگان
دانشگاه پيام نور جوانرود
کتاب های الکترونیکی فارسی
سیستم جامع گلستان
سیستم جامع گلستان
آمارهای سازمان ملل
سامانه اطلاعات تدوین منابع آموزشی دانشگاه پیام نور
دانشگاه پيام نور تهران
دانشگاه پيام نور هرسین
سامانه یادگیری الکترونیکی
دانشگاه پيام نور تفت
دانشگاه پيام نور اردستان
دانشگاه پيام نور کرند غرب
دانشگاه پيام نور تاکستان
سازمان بین المللی کار
دانشگاه پيام نور آذربايجان غربي
دانشگاه پيام نور کرمان
دانشگاه پيام نور زهان
کتابخانه دیجیتال دانشگاه پیام نور
دانشگاه پيام نور ميبد
دانشگاه پيام نور نوشهر
پایگاه ثبت اطلاعات پایان نامه
دانشگاه پيام نور ميبد
نشریات الکترونیکی انگلیسی
اداره گواهینامه های حرفه ای
دانشگاه پيام نور یاسوج
دانشنامه آنلاین پرسیار
نرم افزارهای موردنیاز
 
سبد خرید
0 فایل
 
لیست نمونه سوالات
 
آخرین اخبار

فایل نمونه سوالات کارشناسی ارشدجغرافیا وبرنامه ریزی شهری … ادامه خبر

فایل نمونه سوالات کارشناسی ارشدجغرافیا وبرنامه ریزی روستایی … ادامه خبر

کانون فارغ التحصیلان دانشگاه راه اندازی می شود … ادامه خبر

فلسفه ایجاد دانشگاه پیام نور برقراری عدالت آموزشی است/مجمع خیرین دانشگاه پیام نور تشکیل می شود … ادامه خبر

پیام ریاست دانشگاه پیام نور به مناسبت شهادت شیخ نمر،عالم بزرگ جهان اسلام … ادامه خبر

کانون فارغ التحصیلان پیام نور

کانون فارغ التحصیلان پیام نور

کانون فارغ التحصیلان دانشگاه راه اندازی می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور خبرداد:
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه راه اندازی می شود/ راه اندازی بیش از 19 کانون مشاوره در واحدهای دانشگاه

1394/10/15 سه شنبه


معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه یکی از اهداف این دانشگاه استفاده از ظرفیت فارغ‌التحصیلان خود است، گفت: دانشگاه پیام نور با هدف بهره‌گیری از فارغ‌التحصیلان برجسته خود در حال راه‌اندازی کانون فارغ‌التحصیلان است. در این راستا آیین‌نامه این کانون در دانشگاه تصویب شده و به زودی راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی، دکتر کریم نجفی در نشست خبری که صبح امروز در ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد، در پاسخ به این سوال که آیا این تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه در زمینه انتخابات پیش‌رو نیز فعالیت می‌کنند، گفت: چنانچه تشکل‌ها تقاضای خود را در این راستا اعلام کنند می‌توانند طبق قوانین این جلسات را برگزار کنند.
وی از راه‌اندازی کمیته نظارت بر تشکل‌های دانشجویی خبر داد و گفت: تشکل‌های دانشجویی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم است اما این تشکل‌ها در دانشگاه پیام نور به دلیل نیمه حضوری بودن کمتر فعالیت می‌کنند. با این وجود زمینه فراهم است و کمیته نظارت بر تشکل‌های دانشجویی که نماینده وزیر، رییس دانشگاه، نماینده مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی از اعضای آن هستند در سازمان مرکزی تشکیل شده است.
دکتر نجفی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در سال گذشته، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور، جشنواره ملی قرآن بود که در سال 93 با مشارکت دانشگاه‌های سراسر کشور زیر نظر دانشگاه پیام نور در استان اصفهان برگزار شد. همچنین جشنواره ملی نانو و جشنواره‌ بین‌المللی رباتیک از مهم‌ترین جشنواره‌هایی بودند که دانشگاه پیام نور در سال گذشته برگزار کرد.
وی با اشاره به نامگذاری سال گذشته به نام سال "اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی" افزود: با توجه به شعاری که توسط مقام معظم رهبری برای سال 93 تعیین شد دانشگاه پیام نور در جهت تبیین کارآفرینی و تولید دانش موثر اهتمام می ورزد و در همین راستا مذاکراتی بین دانشگاه پیام نور و صندوق حمایت از پژوهشگران کشور و معاونت فناوری ریاست جمهوری برای مشارکت دانشگاه و صنعت صورت گرفت.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در ادامه با اشاره به ابلاغ آیین‌نامه‌ای برای تشویق دانشجویان مخترع اظهار کرد: آیین‌نامه‌ای در دانشگاه پیام نور برای تشویق دانشجوین مخترع و مبتکر از سال گذشته اجرا شده که طبق آن حداقل سه میلیون تومان جایزه به دانشجویان مخترع برای اجرای اختراع آنها اعطا می‌شود.

برگزاری 294 کرسی آزاداندیشی در سال جاری

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی اظهار کرد: در سال گذشته 383 کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام نور برگزار شد و همچنین سامانه کرسی‌های آزاداندیشی راه‌اندازی شد تا بتواند پاسخگوی 850 هزار دانشجو و 4000 عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور باشد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه در سال جاری نیز 294 کرسی آزاداندیشی در این دانشگاه برگزار شده است، گفت: بیشتر کرسی‌ها در سطح دانشجویان بوده است اما اساتید هم در رشته‌های مختلف به دانشجویان برای برگزاری هر چه بهتر این کرسی‌ها کمک کردند.
وی از وجود 50 هزار دانشجو و بیش از هزار استاد اهل سنت در دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: دبیرخانه تقریب مذاهب در واحد گلستان دانشگاه پیام نور راه‌اندازی شده است.
معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از تقویت ارتباط این دانشگاه با دستگاه‌های فرهنگی سراسر کشور خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور با مدیرکل هماهنگی استان‌های کشور در وزارت ارشاد و با ادارات کل فرهنگی استان‌ها در جهت هم‌افزایی امور فرهنگی با دانشگاه پیام نور وارد مذاکره شده است. این دانشگاه دارای هزار و 605 کانون فرهنگی در سراسر کشور است.

راه‌اندازی کانون‌های مشاوره در واحدهای استانی دانشگاه پیام نور
وی در ادامه از راه‌اندازی کانون‌های مشاوره در واحدهای استانی دانشگاه پیام نور خبر داد و افزود: آیین‌نامه راه‌اندازی کانون‌های مشاوره در واحدهای استانی دانشگاه تصویب و ابلاغ شده است. در حال حاضر بیش از 19 کانون مشاوره در واحدهای دانشگاه پیام نور راه‌اندازی شده است که می‌تواند تامین‌کننده نیازهای کشور باشد. همچنین تفاهم‌نامه‌ای با وزارت کشور برای مبارزه با موادمخدر و اعتیاد منعقد شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به ازدواج‌های دانشجویی در این دانشگاه، گفت: ازدواج‌های دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها صورت می‌گیرد و ما نیز در این راستا در جهت جلب مشارکت خیرین فرهنگی در برگزاری ازدواج‌های دانشجویی گام های موثری برداشته ایم.